Вебінар: Кращі онлайн дошки для спільної роботи
27.05.2021, 22:07

У вчителів все частіше викликають інтерес онлайн дошки з наділеними функціями візуалізації навчання. Безумовно, такі сервіси, як платформа для спільної творчості, можуть стати відмінними інструментами для віддаленого спілкування з вашими учнями, для роботи в командах.  Як показує практика:

Учням дуже цікаво працювати в такому середовищі;

Охоплена роботою кожна дитина на уроці;

Розвиваються творчі здібності;

Розвивається мислення;

Формуються навички командної роботи.

Віртуальні дошки мають різні функції. На даному вебінарі ви познайомитесь з дошками:

Whiteboard.Fi - це онлайн-дошка, яка не потребує створення акаунта для вчителя та учнів. Потрібні лише невеликі налаштування на початку залежно від того, які цілі ви переслідуєте. Ви створюєте клас, а потім відправляєте код своїм студентам SMS-повідомленням або електронною поштою. Учні можуть малювати на своїй дошці, а вчитель зможе побачити кожну дошку на своїй сторінці.

Conceptboard - це онлайн-сервіс для спільної роботи в командах і проектах, які спрямовані на більш візуальне бачення роботи. Тут можна поєднати обговорення, презентації та завдання, централізуючи в одній хмарі відгуки, файли, події, чат і відеоконференції. Conceptboard підійде для розподілених команд, які працюють над проектами, дизайном з акцентом на зображеннях і візуальної комунікації. На віртуальну дошку можна викласти документи в різних форматах, презентації, фото, відео-та аудіоматеріали, які потребують групового обговорення - дошка розширюється в міру додавання контенту. Причому саме по собі додавання нагадує магію: відкриваєте картинку в браузері або прямо в Photoshop і просто перетягуєте її на дошку, вставляєте посилання на відео на YouTube або Vimeo, і воно вже програється на дошці.

NoteBookCast -  багатоплатформна дошка, сумісна з будь-яким пристроєм, що працює із сучасним браузером. Навчайте, пояснюйте, малюйте, колаборуйте. Дошка дуже проста у використанні. Підійде й для учнів початкових класів.

IDroo - ше одна біла інтерактивна онлайн дошка. Дошка з повним набором інструментів для введення математичних формул і малювання. Можна писати від руки, малювати лінії, криві Безьє, прямокутник, еліпс. Також присутня можливість на онлайн-дошці друкувати текст, змінюючи його колір або шрифт. Щоб запросити учасника сесії потрібно лише відправити йому посилання-запрошення.

А також учасників вебінару чекають методичні поради та маленькі "секретики" у використанні віртуальних дошок :)

Вебінар  відбувся  30  травня о 16.00. В доступі  -    3-годинний запис вебінару, який можна переглянути в зручний для себе час.  Вартість : 200 грн.

Після опрацювання відвіданого вебінару або перегляду запису,  учасники отримують сертифікат (3год), згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється ведуча вебінару ФОП Кодола Валентина Іванівна .

• Код  надання адміністративних послуг  421818418573
  • Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:31.08.2021, 2010350000000038415
  • Код КВЕД: 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний)

Отримати інформацію та зареєструватись!

Категорія: Вебінари 2020-2021 | Додав: uthitel
Переглядів: 669 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2