Правила Школи ІКТ для учасників

1. Академічна Доброчесність

• Дотримання авторських прав: Учасники зобов'язані використовувати лише ті матеріали, які відповідають вимогам авторського права та академічної доброчесності. Плагіат заборонений.
  • Чесність у навчанні: Учасники можуть брати участь в інших проєктах чи співпрацювати з колегами, популяризуючи Школу ІКТ
  • Етична поведінка: Всі учасники повинні дотримуватись етичних норм у спілкуванні з колегами, оцінці доданих робіт в закриту групу "Навчання в Школі ІКТ", сприяти формуванню поважного і толерантного середовища.

2. Популяризація Проєкту "Школа ІКТ"

• Активна участь у промоції: Кожен учасник зобов'язаний активно брати участь у рекламі та популяризації проєкту "Школа ІКТ". Це може включати розповсюдження інформації про курси в соціальних мережах, на власних веб-сайтах або блогах, а також під час професійних заходів.
  • Використання власних каналів: Учасники мають використовувати свої професійні та особисті контакти для просування проєкту "Школа ІКТ", зокрема серед колег, вчителів та учнів, які можуть бути зацікавлені у навчанні.
  • Взаємодія з партнерами: Учасники  повинні брати участь у налагодженні зв'язків з іншими освітніми установами та організаціями з метою розширення аудиторії Школи ІКТ.
  • Позитивний імідж: Учасники мають дотримуватись високих стандартів професійної поведінки та етики, що сприятиме формуванню позитивного іміджу проєкту "Школа ІКТ".
  • Використання знань: Учасники можуть додавати свої роботи на свої сторінки або в групах соцмереж при обов'язковій згадці, що знання отримали в Школі ІКТ, тьютора Валентини Кодоли або інших спікерів

3.Наслідки недотримання правил

У випадку недотримання встановлених правил та стандартів Школи ІКТ, учасники можуть бути вилучені з програми. Ось основні наслідки такого вилучення:

1. Втрата права на участь у проєкті:

Вилучення з Школи ІКТ означає втрату права на подальшу участь у програмі, включаючи, участь у заходах і доступ до ресурсів проєкту. Всі активності, пов’язані з Школою ІКТ, будуть припинені, і доступ до внутрішніх платформ та матеріалів буде заблоковано.
  2. Фінансові наслідки:

Вилучення може призвести до втрати оплати в Школі ІКТ. Всі фінансові зобов'язання будуть переглянуті і, можливо, анульовані.