28.09.2021, 22:33 | |
Актуальність теми Нині перед освітянами постає дилема: навчати сьогоднішніх учнів знанням і потребам вчорашнього дня або сприяти їх когнітивному (інтелектуальному, особистісному) розвитку та формування уміння самонавчатися ? Існуючі стандарти освіти не спроможні вирішити другу проблему, оскільки є детермінованими і не розраховані на динамічний і нестійкий характер вимог ринку праці завтрашнього дня. Вирішенню цієї проблеми сприяють цифрові навички вчителя. Інформаційно-цифрова компетентність є однією з важливих компетентностей у концепції Нової української школи і розглядається як «впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) для створення, пошуку, Але, як показує практика, варто почати не з опанування складних ресурсів, а з "азів" цифрової освіти. Часом чую від колег: Я "чайник", у мене нічого не вийде.... На це у мене є відповідь: Не кажи "не вмію", а кажи "навчуся". І дійсно, головне бажання людини самовдосконалюватись. Звісно, як тьютор Школи ІКТ, завжди надаю підтримку колегам. Мета вебінару-майстерки: Продемонструвати найпростіші форми роботи з соціальними мережами, ресурсами, сайтами з метою систематизації освітніх онлайн ресурсів та виконаних в них робіт. Навчити ділитись своїми ресурсами з колегами та учнями. План вебінару-майстерки: Дане заняття присвячене темі роботи з найпростішими елементами "цифрової освіти" Теоретична частина 1. Робота з ФБ: додавання матеріалу, створення груп публічних та закритих
2. Робота із закладками в браузерах Mozilla Firefox та Google на комп'ютері (додавання необхідних сайтів до закладок, створення папок)
3. Систематизація закладок в ресурсі Symbaloo.
4. Створення цифрового портфоліо, конспектів уроків у додатку Microsoft OneNote
5.Classmill як платформа для систематизації навчального матеріалу та створення онлайн уроків та курсів для навчання.
УВАГА: ХТО НЕ МАЄ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ В Microsoft 365, ОТРИМАЄ ЙОГО БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ З МЕТОЮ ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ.
Практична частина "Як просто провести інтерактивний урок"
Учасники вебінару самі побудуть в ролі учнів на інтерактивному уроці.
Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань. 1. Інформаційна компетентність, яка передбачає володіння інформаційними технологіями, уміння опрацьовувати різні види інформації. 2. Комунікативна компетентність - це вміння вступати в комунікацію (спілкування), бути зрозумілим, спілкування без обмежень. 3. Продуктивна компетентність - це вміння працювати, отримувати результат, ухвалювати рішення та відповідати за них. 4. Предметна компетентність, до змісту якої входить володіння певними засобами навчання у сфері навчального процесу (спеціальність). Обсяг годин підвищення кваліфікації: 3 години (0,1 кредиту ЄКТС) включаючи практичну роботу. Вебінар буде корисним:
учителям-предметникам, Сертифікат: Після опрацювання відвіданого вебінару або перегляду запису, учасники отримують сертифікат, згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється ведуча вебінару ФОП Кодола Валентина Іванівна .
Вебінар відбувся 2 жовтня 2021. Доступний запис вебінару, 4 посилання на навчальні відео, презентація та сертифікат, який засвідчить теоретичні та практичні навички отримані на вебінарі-майстерці. Вартість : 200 грн.
| |
| |
Переглядів: 675 | Завантажень: 0 | |
Всього коментарів: 0 | |