Вебінар "Miro: Весела дошка для творчості та навчання"
22.05.2024, 23:09

Концепція вебінару:

Вебінар "Miro: Весела дошка для творчості та навчання" має на меті показати учасникам, як використовувати Miro для інтерактивного навчання, творчого мислення та ефективної колаборації. Miro – це потужний інструмент для візуального планування уроку, який дозволяє створювати інтерактивні дошки, діаграми, карти думок та багато іншого. Вебінар націлений на те, щоб продемонструвати всі можливості цієї платформи та навчити учасників максимально ефективно використовувати її у своїй професійній та навчальній діяльності.

Miro – це онлайн-дошка для створення креативних уроків, спільної роботи, яка відкриває нові горизонти для творчості, планування та навчання. Завдяки широкому набору інструментів, Miro дозволяє створювати інтерактивні дошки, схеми, карти думок та багато іншого.

Цілі вебінару:

1. Ознайомлення з Miro:
    • Надати учасникам розуміння основних функцій та можливостей Miro.
    • Показати, як Miro може стати корисним інструментом у повсякденній роботі та навчанні.
  2. Практичне застосування:
    • Навчити учасників створювати інтерактивні, креативні  уроки, де зібрані всі елементи такого уроку.
  3. Інтерактивна робота:
    • Залучити учасників до активної участі через інтерактивні завдання та вправи.
    • Надати можливість учасникам спробувати себе у ролі творців на Miro, створюючи власні проекти та дошки під керівництвом спікера.

Основні моменти, на які звертатиметься увага:

• Інтуїтивний інтерфейс Miro, який робить роботу з дошкою простою та приємною.
  • Багатофункціональність інструменту: від нотаток і схем до інтеграцій з іншими сервісами.
  • Колабораційні можливості, що дозволяють працювати в реальному часі з командою, навіть якщо ви знаходитесь у різних куточках світу.
  • Креативні підходи до організації роботи, які допомагають знаходити нові ідеї та рішення.

Чому варто приєднатися?

• Практичні знання: Ви отримаєте навички, які зможете відразу застосувати у своїй роботі та навчанні.
  • Інтерактивний формат: Вебінар включатиме живе спілкування, практичні вправи та можливість задати питання експертам.
  • Бонуси для учасників: Всі учасники отримають доступ до запису вебінару та корисних матеріалів для подальшого вивчення.

Приєднуйтесь до вебінару "Miro: Весела дошка для творчості та навчання" і відкрийте для себе нові горизонти ефективної та творчої роботи!

Після опрацювання відвіданого вебінару або перегляду запису,  учасники отримують сертифікат, згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється учасниця Школи ІКТ Митрофанова Наталія.

Вебінар  відбудеться  1 червня 2024 р. о 16.00.  Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ЦІНА 250 грн!

ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ  ЧАС ТА ЧАС СПІКЕРА!

Категорія: Вебінари учасників Школи ІКТ | Додав: uthitel
Переглядів: 411 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1