Вебінар-майстерка: " "Нові горизонти навчання: Квести та інші дидактичні завдання з AI та Genially"
06.07.2024, 14:15

Мета вебінару:

Презентувати новітні методи інтерактивного навчання за допомогою квестів, створених на основі штучного інтелекту (AI) та платформи Genially. Ознайомити учасників із можливостями цих технологій для підвищення ефективності та залучення учнів до навчального процесу.

Опис вебінару:

Вебінар "Нові горизонти навчання: Квести та інші дидактичні завдання з AI та Genially" призначений для вчителів та освітніх професіоналів, які прагнуть впроваджувати інноваційні методи у навчальний процес. Учасники дізнаються про те, як використовувати штучний інтелект для створення захоплюючих та інтерактивних навчальних квестів, а також ознайомляться з платформою Genially, яка дозволяє легко створювати інтерактивний контент. Практична частина вебінару надасть учасникам можливість побачити процес створення квесту у дії та отримати корисні поради для подальшого використання.

На вебінарі "Нові горизонти навчання: Квести та інші дидактичні завдання з AI та Genially" учасники також дізнаються про те, як інноваційні технології, зокрема штучний інтелект (AI) та платформа Genially, можуть покращити та урізноманітнити навчальний процес.

Хід вебінару:

Основи штучного інтелекту в освіті:

Визначення та ключові можливості AI.

Приклади використання AI у сучасних освітніх методах.

Переваги використання AI для створення персоналізованих та адаптивних навчальних матеріалів.

Можливості платформи Genially:

•         Як створювати інтерактивний контент за допомогою Genially.
  • Огляд функцій платформи, включаючи використання шаблонів, інтерактивних елементів та інтеграцій з іншими освітніми інструментами.
  •         Приклади інтерактивних матеріалів, таких як презентації, вікторини та навчальні квести, створені на платформі Genially.

Створення інтерактивних навчальних квестів:

•         Як поєднати AI та Genially для створення захоплюючих та ефективних навчальних квестів.
  •         Покроковий процес створення квестів, включаючи вибір теми, структурування завдань та використання інтерактивних елементів.
  •         Поради та рекомендації щодо створення цікавих та ефективних квестів, які сприяють залученню та мотивації учнів.

Практичні приклади та кейси:

Демонстрація реальних прикладів навчальних квестів.

Практичні завдання

Цей вебінар стане чудовою нагодою для освітян ознайомитися з новими інструментами та методами, які допоможуть зробити навчальний процес більш інтерактивним, цікавим та ефективним.

• Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Вебінар  відбудеться  20 липня 2024 р. о 16.00.

• Спікер: Наталія Митрофанова.

• Бонус вебінару: Навчальне відео " Genially - загальний огляд ресурсу" (48 хв)
  • Вартість участі у вебінарі: 250 грн

• Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА ЧАС ОРГАНІЗАТОРІВ!

Категорія: Вебінари учасників Школи ІКТ | Додав: uthitel
Переглядів: 712 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1