Вебінар "Освітній дизайн з «магічними функціями» в Canva: Використання ШІ для створення навчальних матеріалів"
22.06.2024, 19:18

Опис:

Цей вебінар призначений для викладачів, методистів та освітніх адміністраторів, які прагнуть удосконалити свої навички дизайну та створення навчальних матеріалів за допомогою новітніх технологій. Ми покажемо, як використання штучного інтелекту та магічних функцій Canva може значно полегшити процес створення візуально привабливих та ефективних навчальних матеріалів.

Під час вебінару ви дізнаєтесь:

• Основи Canva: Швидке введення в основні функції Canva для тих, хто тільки починає.
  • Магічні функції Canva: Огляд нових магічних функцій, що використовують ШІ для спрощення процесу дизайну.
  • Створення інтерактивних уроків: Як використовувати Canva для створення інтерактивних та динамічних навчальних матеріалів, які зацікавлять учнів
  • Персоналізація контенту: Як за допомогою ШІ адаптувати навчальні матеріали під індивідуальні потреби учнів.
  • Практичні кейси: Приклади використання Canva в освітніх проектах та реальних класах.
  • Питання та відповіді: Сесія запитань і відповідей, де ви зможете отримати поради від ведучої і поділитися своїм досвідом.
  • Практична робота

Нові навички, які ви освоїте:

• Створення фліпбуків: Використання Canva для створення віртуальних фліпбуків, які можна легко оновлювати та розповсюджувати серед студентів.
  • Редагування та генерування зображень: Як використовувати додатки Canva для швидкого редагування зображень та створення нових візуальних матеріалів за допомогою ШІ.
  • Створення відео: Як створювати та редагувати навчальні відео безпосередньо в Canva, використовуючи магічні функції для додавання анімацій та спецефектів.

Бонус: Навчальне відео: Canva: функціонал ресурсу (1год 3 хв)

Хто повинен приєднатися:

• Викладачі шкіл та університетів
  • Освітні адміністратори
  • Методисти
  • Інші освітяни, зацікавлені в інноваційних підходах до створення навчальних матеріалів

Приєднуйтесь до нас на вебінарі " Освітній дизайн з «магічними функціями» в Canva: Використання ШІ для створення навчальних матеріалів"" і відкрийте для себе нові можливості для підвищення ефективності та креативності вашого освітнього контенту!

• Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Вебінар  відбудеться  30 червня 2024 р. о 16.00.

• Вартість участі у вебінарі: 250 грн

• Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА МІЙ ЧАС!

Переглядів: 641 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
1 ruslanus • 16:50, 07.08.2024
Чудовий вебінар! Дізналась багато нового про можливості Канви! Дякую за нові родзинки!