Вебінар "MagicSchool: Секрети успішного навчання – інноваційні підходи та інструменти"
24.07.2024, 18:41

MagicSchool: Секрети успішного навчання – інноваційні підходи та інструменти.

Мета вебінару: ознайомлення вчителів та освітян з передовими методами та ресурсами, які пропонує платформа MagicSchool для підвищення якості освіти. Вебінар надасть учасникам практичні інструменти для створення цікавих і ефективних уроків, допоможе розвинути навички інтеграції технологій у навчальний процес, а також покаже, як залучити учнів і стимулювати їх до активного навчання та саморозвитку.

MagicSchool — це інноваційна освітня платформа, створена для підтримки вчителів та учнів у навчальному процесі. Вона пропонує широкий спектр інструментів та ресурсів, які допомагають покращити якість викладання, спростити підготовку матеріалів та підвищити залученість учнів.

Цілі MagicSchool:

1. Підтримка вчителів:
    • Надання ресурсів, які допомагають вчителям зекономити час на підготовку уроків та створення навчальних матеріалів.
    • Забезпечення доступу до сучасних технологій та інструментів, які можна легко інтегрувати у клас.
  2. Залучення учнів:
    • Використання інтерактивних та цікавих інструментів для залучення учнів у навчальний процес.
    • Створення можливостей для співпраці та спілкування між учнями через різноманітні платформи.
  3. Індивідуалізація навчання:
    • Підтримка індивідуального підходу до навчання, що дозволяє враховувати різні стилі навчання та потреби учнів.
    • Надання можливостей для самостійного навчання та розвитку навичок.
  4. Інновації в освіті:
    • Залучення новітніх технологій, таких як штучний інтелект, для покращення навчального процесу.
    • Підтримка інноваційних методик викладання та навчання.

Ця платформа сприяє розвитку сучасної освіти та допомагає вчителям і учням досягати своїх цілей у навчанні.

План вебінару:

• Огляд платформи MagicSchool  та її цілей: Користь для вчителів та учнів
  • Огляд доступних інструментів. Приклади використання інструментів на практиці
  • Створення класів для учнів та робота в учнівських акаунтах.
  • Стратегії для впровадження в класі. Приклади успішних практик.
  • Інтеграція з популярним ресурсом Bookwidgets.

MagicSchool  містить більше 60 різних інструментів та функцій платформи які можуть бути корисні для вчителів та учнів. Наприклад:

1. Створення навчальних матеріалів:

• Інструменти для швидкого створення уроків, тестів та завдань, що дозволяє вчителям легко готувати матеріали для занять.

2. Інтерактивні уроки:

• Можливість створювати інтерактивні презентації та уроки, які залучають учнів через ігрові елементи, відео та анімації.

3. Оцінювання та зворотний зв'язок:

• Інструменти для автоматизованого оцінювання учнівських робіт та надання зворотного зв'язку, що спрощує процес оцінювання.

4. Бібліотека ресурсів:

• Доступ до великої бібліотеки навчальних матеріалів, включаючи статті, відео, інфографіку та інші ресурси з різних предметів.

5. Проєктні методи роботи:

• Платформа надає можливості генерації ідей до проєктної діяльності, STEM-освіти.

6. Підтримка індивідуального навчання:

• Інструменти для моніторингу прогресу учнів, що дозволяє вчителям налаштовувати навчальний процес відповідно до потреб учнів, зокрема генерація рубрик

7. Гейміфікація

• Гра  «Jeopardy», анаграми, кросворди, вікторини, діалоги з історичними особами, реп-батли, створення пісень, відеозапитання YouTube, ІРА тощо – все це доступно генерується українською мовою.

8. Математичні генератори

9. Звіти та аналітика:

• Можливість отримувати звіти про успішність учнів, що допомагає вчителям аналізувати прогрес і коригувати підходи до навчання.

10. Підтримка різних мов:

• Платформа надає можливість працювати з різними мовами, що робить її доступною для учнів із різних культурних і мовних середовищ. Зокрема матеріали чудово генеруються українською мовою.

Бонуси вебінару:

Перші 10 зареєстрованих учасники отримають преміум доступ до Bookwidgets.

Бонусний вебінар « Як працювати з Bookwidgets.»

1. Вчителі та викладачі
  2. Освітні фахівці
  3. Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання
  4. Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

Вебінар  відбудеться  4 серпня 2024 р. о 16.00.

5. Вартість участі у вебінарі: 250 грн

6. Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах, бонуси!!!

ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА МІЙ ЧАС

Переглядів: 700 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3