Вебінар "Інновації в дії: Огляд нових додатків в ChatGPT для ефективної роботи та навчання"
07.06.2024, 16:04

Мета: Ознайомити учасників з новими додатками та можливостями ChatGPT, які допоможуть підвищити ефективність роботи та навчання. Показати, як використовувати ці інструменти для оптимізації робочих процесів, покращення навчальних методик і збільшення продуктивності.

Опис вебінару

Дата та час: 19 червня 2024

Тривалість: 3 години

Бонус: Навчальне відео про сам ChatGPT

Формат: Онлайн через Microsoft Teams

Аудиторія: Вчителі, викладачі, корпоративні тренери, менеджери, працівники ІТ-сфери та всі зацікавлені в оптимізації роботи за допомогою новітніх технологій.

Програма вебінару:

1. Нові додатки для ефективної роботи
    • Огляд найновіших додатків та інтеграцій ChatGPT
    • Приклади використання у професійному середовищі

Інноваційні інструменти для навчання

• Використання ChatGPT у навчальному процесі
    • Огляд додатків для створення інтерактивного контенту, відео, ментальних мап, презентацій тощо
    • Підвищення залученості учнів за допомогою ChatGPT

Зокрема, наведу приклади деяких додатків, які будуть опрацьовані:

1. ChatGPT для створення презентацій

Опис: Додаток для автоматизованого створення презентацій. Він аналізує введений текст і генерує слайди, включаючи зображення, графіку та ключові моменти.

Переваги:

• Економія часу: Створення презентацій займає лише кілька хвилин, замість годин ручної роботи.
  • Професійний вигляд: Вбудовані шаблони забезпечують високоякісний дизайн слайдів.
  • Легкість використання: Інтуїтивний інтерфейс дозволяє швидко створювати і редагувати презентації.

2. ChatGPT для генерації тексту та претворення його у відео, можна додавати свій текст, можна редагувати згенерований ШІ

Опис: Додаток для конвертації тексту у відео. Він автоматично генерує відеоролики на основі наданого тексту, додаючи відповідні візуальні та аудіо елементи.

Переваги:

• Швидкість: Автоматична генерація відео економить час на створення мультимедійного контенту.
  • Креативність: Додає професійні візуальні та аудіо ефекти, підвищуючи якість відео.
  • Гнучкість: Підтримка різних стилів і форматів відео для різноманітних потреб.

3. ChatGPT для створення ментальних мап

Опис: Додаток для створення ментальних мап. Він допомагає організувати ідеї, створюючи візуальні діаграми, що відображають зв'язки між поняттями.

Переваги:

• Організація: Допомагає структурувати інформацію та візуально відображати зв'язки між ідеями.
  • Креативність: Стимулює креативне мислення і генерацію нових ідей.
  • Легкість у використанні: Інтуїтивний інтерфейс дозволяє швидко створювати ментальні мапи.

4. ChatGPT Content Planner

Опис: Додаток для планування контенту. Він допомагає організувати та керувати створенням контенту для блогів, соціальних мереж, відео та інших платформ.

Переваги:

• Планування: Допомагає ефективно планувати контент-стратегії.
  • Координація: Забезпечує злагоджену роботу команди контент-креаторів.
  • Моніторинг: Відстежує виконання планів і забезпечує своєчасне виконання завдань.

5. ChatGPT створення сценаріїв.

Опис: Додаток для створення сценаріїв. Він автоматично генерує сценарії для відео, презентацій, подкастів та інших медіаформатів.

Переваги:

• Ефективність: Швидко створює сценарії, що дозволяє зосередитися на виробництві контенту.
  • Якість: Забезпечує високий рівень письма і структури сценаріїв.
  • Адаптивність: Підходить для різних форматів і типів медіа.

Загальні переваги для роботи та навчання

1. Економія часу:

• Автоматизація рутинних завдань дозволяє зосередитися на більш креативних і стратегічних аспектах роботи.

2. Підвищення якості:

• Використання професійних шаблонів і алгоритмів AI забезпечує високу якість створюваного контенту.

3. Креативність та інновації:

• Інструменти сприяють генерації нових ідей та нестандартних рішень, стимулюючи креативне мислення.

4. Організація та структуризація:

• Інструменти для планування та візуалізації допомагають краще організувати робочий процес і структурувати інформацію.

5. Гнучкість та адаптивність:

• Додатки підтримують різні формати і стилі, що дозволяє адаптувати їх під конкретні потреби і завдання.

Використання нових додатків ChatGPT для створення презентацій, відео та ментальних мап значно підвищує ефективність роботи, забезпечує професійний рівень виконання завдань і сприяє креативності та інноваціям

1. Практична робота
    • Живі демонстрації роботи з новими додатками ChatGPT
    • Приклади реальних сценаріїв використання у робочих та навчальних процесах
    • Практична робота над спільними проєктами

Результати для учасників:

• Отримають знання про нові додатки та можливості ChatGPT
  • Дізнаються про практичні способи використання ChatGPT для підвищення продуктивності та ефективності роботи
  • Зможуть впровадити нові інструменти у свої професійні та навчальні процеси

Приєднуйтесь до нас, щоб першими дізнатися про інноваційні можливості ChatGPT та навчитися використовувати їх для досягнення ваших професійних та навчальних цілей!

• Компетентності, які формуватимуться в процесі вебінару та виконання завдань.

Вебінар  відбудеться  19 червня 2024 р. о 16.00.

• Вартість участі у вебінарі: 250 грн

• Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах.

ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА МІЙ ЧАС!

Переглядів: 499 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1