Вебінар "Gynzy та подолання освітніх втрат: Інтерактивні рішення для вчителів"
07.08.2024, 00:13

Вебінар "Gynzy та подолання освітніх втрат: Інтерактивні рішення для вчителів"

Мета вебінару:
Мета цього вебінару – надати вчителям практичні інструменти та стратегії для ефективного подолання освітніх втрат, викликаних різними факторами. Ми розглянемо, як інтерактивні технології можуть допомогти залучити учнів, покращити їхнє навчання та забезпечити успіх у навчальному процесі. Платформа Gynzy пропонує інтерактивні рішення, які можуть підвищити ефективність навчання та залучення учнів.

Опис подолання освітніх втрат:
Ми обговоримо стратегії, які можуть допомогти вчителям і учням подолати ці труднощі, зокрема:

• Визначення основних прогалин у знаннях учнів
  • Використання адаптивних навчальних методів
  • Створення індивідуалізованих планів навчання
  • Залучення учнів до активного навчання через інтерактивні платформи, якою, зокрема, є платформа Gynzy

Опис ресурсу Gynzy:

Gynzy – це інтерактивна платформа для вчителів, яка пропонує різноманітні ресурси та інструменти для покращення навчання в класі. Вона створена для того, щоб допомогти вчителям залучати учнів, покращувати їхню навчальну успішність та адаптувати матеріали під індивідуальні потреби учнів.

Основні можливості Gynzy:

1. Інтерактивні уроки:
    Gynzy пропонує готові інтерактивні уроки, які можна налаштувати відповідно до потреб вашого класу. Уроки охоплюють різні предмети, включаючи математику, читання, науку та соціальні науки.
  2. Ігрові елементи:
    Платформа містить безліч навчальних ігор, які роблять процес навчання більш захоплюючим і цікавим для учнів. Це сприяє активному залученню та покращенню пам'яті.
  3. Оцінювання та зворотний зв'язок:
    Gynzy включає інструменти для оцінювання, які дозволяють вчителям відстежувати прогрес учнів у режимі реального часу. Це допомагає вчителям адаптувати навчальні матеріали та стратегії відповідно до потреб учнів.
  4. Адаптивне навчання:
    Gynzy підтримує адаптивне навчання, що дозволяє вчителям створювати індивідуалізовані навчальні плани для своїх учнів, враховуючи їхні сильні та слабкі сторони.
  5. Різноманітні ресурси:
    Платформа пропонує відео, вправи, презентації та інші навчальні матеріали, які можна використовувати в класі або для домашнього навчання.
  6. Простота використання:
    Gynzy має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить його доступним для вчителів різного рівня технологічної підготовленості.

Чому обрати Gynzy?

Gynzy підходить для вчителів, які прагнуть впровадити інтерактивні та технологічні рішення у свій навчальний процес. Використання Gynzy може допомогти вчителям зробити уроки більш цікавими, залучити всіх учнів до навчання та забезпечити їхній успіх у подоланні освітніх втрат.

Практичне використання Gynzy:

• Приклади використання інтерактивних завдань та вправ.
  • Як створювати та налаштовувати навчальні матеріали на платформі.

Цільова аудиторія:

• Вчителі початкової та середньої школи.
  • Освітні адміністратори.
  • Тьютори та репетитори, які шукають ефективні інструменти для покращення навчального процесу.

Очікувані результати:

• Учасники дізнаються, як ефективно використовувати Gynzy для подолання освітніх втрат.
  • Ознайомляться з кращими практиками інтерактивного навчання.
  • Отримають інструменти та ресурси для покращення залученості та результатів учнів.

Цей вебінар є чудовою можливістю для вчителів підвищити свою професійну компетентність та знайти нові шляхи для ефективного навчання у сучасних умовах.

1. Вчителі та викладачі
  2. Освітні фахівці
  3. Тренери та інші особи, які працюють у сфері навчання
  4. Нехай цей вебінар стане вашим ключем до використання найсучасніших освітніх технологій для досягнення більших успіхів у навчанні та навчанні.

5. Вебінар  відбувся  27 серпня 2024 р. о 16.00.

Після вебінару доступні такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах, бонуси!!! Вартість матеріалів: 250 грн

6. ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА МІЙ ЧАС

Переглядів: 956 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2
1 zabolotnijdmitro944 • 13:22, 07.08.2024