Майстер-клас "Магія інтерактивності: Трансформація PowerPoint через Canva у Gynzy"
11.09.2024, 21:09

Мета майстер-класу:

Майстер-клас  "Магія інтерактивності: Трансформація PowerPoint через Canva у Gynzy"  відкриє нові можливості  в створенні інтерактивних уроків. На цьому майстер-класі учасники дізнаються, як перетворити звичайні PowerPoint-презентації у захоплюючі та інтерактивні уроки за допомогою Canva та Gynzy.

Що ви дізнаєтеся:

1. Трансформація PowerPoint у Canva: Огляд інструментів Canva для створення візуально привабливих і функціональних слайдів, які вдосконалять вашу презентацію. Зокрема, бекграундів, персонажів до ваших презентацій.
  2. Інтерактивні можливості Gynzy: Як використовувати Gynzy для інтерактивних функцій у ваших уроках, що включають вікторини, інтерактивні завдання та інші елементи для залучення учнів.
  3. Інтеграція штучного інтелекту: У цьому розділі ми розглянемо, як штучний інтелект може революціонізувати ваш підхід до створення інтерактивних уроків. Ви дізнаєтеся, як використовувати різні AI-ресурси для генерації візуального та текстового контенту, щоб зробити ваші уроки більш динамічними і сучасними.

1. Генерація зображень:

• AI-генератори зображень: Як використовувати інструменти на основі штучного інтелекту для створення унікальних ілюстрацій та графіки. Ми покажемо, як AI може генерувати зображення, які ідеально підходять для вашого навчального контенту, економлячи час на пошук або створення графіки вручну.
  • Практичні застосунки: Включення AI-зображень у ваші презентації для візуального підкріплення матеріалу, створення цікавих візуалізацій концепцій та ілюстрацій для завдань.

2. Генерація відео:

• AI-інструменти для відео: Ознайомлення з ресурсами, які допомагають створювати відео, що автоматично адаптуються під ваш контент. Ви дізнаєтеся, як AI може допомогти у створенні навчальних відео, анімацій або інтерактивних відео, які покращують сприйняття інформації. Зокрема, знайомство з ресурсом Vidnoz за допомогою якого можна озвучити будь-якого згенерованого героя.
  • Практичні застосунки: Інтеграція відео у ваші уроки для демонстрації складних тем, показу прикладів чи проведення вікторин у форматі відео.

3. Генерація текстів:

• AI-інструменти для тексту: Як використовувати AI для створення текстів, які відповідають вашим вимогам. Це може включати автоматичне генерування описів, пояснень, запитань для вікторин або навіть сценаріїв для уроків.
  • Практичні застосунки: Створення завдань, тестів та матеріалів для уроків, що точно відображають вашу тематику, за допомогою автоматичних генераторів тексту.

4.Практичні поради

У цьому розділі ми надамо корисні поради та рекомендації щодо ефективного використання Canva та Gynzy для створення уроків, що запам'ятовуються.

1. Canva:

• Оптимізація дизайну: Як створювати ефективні слайди, які легко сприймаються і привертають увагу. Ви дізнаєтеся про поєднання кольорів, шрифтів і розмітки, щоб досягти максимального впливу.
  • Інтерактивні елементи: Використання Canva для створення інтерактивних елементів, таких як кнопки, посилання і інтеграція мультимедійного контенту для покращення взаємодії з вашими учнями.

2. Gynzy:

• Інтерактивні інструменти: Як ефективно використовувати функції Gynzy для створення інтерактивних вправ і завдань. Розглянемо, як налаштувати вікторини, інтерактивні картки та інші елементи для залучення учнів.
  • Інтеграція з іншими ресурсами: Як інтегрувати в Gynzy контент, створений у Canva та AI-інструментах, щоб забезпечити безшовний перехід між різними форматами і платформами.

1. Хто має відвідати:

Цей вебінар буде корисним для вчителів, тренерів і всіх, хто зацікавлений у впровадженні нових технологій у навчальний процес. Незалежно від вашого рівня досвіду, ви знайдете корисні інструменти та техніки для підвищення інтерактивності і ефективності ваших уроків.

Після опрацювання відвіданого майстер-класу або перегляду запису,  учасники отримують сертифікат, згідно діяльності суб'єкта підвищення кваліфікації, яким являється ведуча вебінару ФОП Кодола Валентина Іванівна .

Бонуси майстер-класу:

1.Відео урок: Інтерактивна дошка "Gynzy: функціонал та створення інтерактивних уроків. (1 год 17 хв)

2. Приєднання до преміум акаунту у  Canva!

Майстер-клас  відбудеться   21 вересня  2024 р. о 16.00.

Після майстер-класу будуть доступними такі матеріали: Запис вебінару, презентація, завдання в ресурсах, бонуси!!! Вартість участі:  300 грн

1. ВЕБІНАР ПЛАТНИЙ, РЕЄСТРУЙТЕСЬ В ТОМУ ВИПАДКУ, ЯКЩО ВИ ДІЙСНО БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ АБО ОТРИМАТИ РОЗСИЛКОЮ МАТЕРІАЛИ. БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ТА МІЙ ЧАС

Переглядів: 284 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1